Title Image

Kalite Politikamız

Taş Doğallığını Ancak Onu Aşkla İşleyenlerle Paylaşır

Şimşek Mermer olarak bizler, hatasız üretim ve zamanında teslimat gerçekleştiririz. Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleriz. Personel kalifikasyonu için sürekli eğitim faaliyetleri yürütürüz. Ülke ve şirket gelişimine katkı sağlamak amacıyla ihracatta yerimiz daima ön sıralardadır.

Kalitenin bir tesadüf olmadığına inanıyoruz. Markamız kalitemizin simgesidir ve bu, geleceğe attığımız imzadır görüşünü benimsiyoruz.

Müşterilerimizin değişen ve gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak, Maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak, Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına uygun olarak üretim yapmak bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Başarımız, kalitemizdir

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kazancımızı hak etmek, kaliteli ve verimli işler yapmak, geleceği geçmişin tecrübeleri ile planlamak, inanç, doğruluk, dürüstlük ve ahlaki değerlerden sapmadan çalışmak başarımızın en büyük kaynağıdır.

Uygunluk Belgemiz

Mermer doğallığının, yüksek kalite standartlarıyla buluştuğunu görmek ister misiniz?