Title Image

Hakkımızda

Taş Doğallığını Ancak Onu Aşkla İşleyenlerle Paylaşır

14 Yıldır Üstün Kalite ve Doğallık

Doğadan aldığımız her ürünü, geçmişin mozaik izlerini taşıyarak yaşam alanlarınıza uyguluyoruz.

Hakkımızda

Fabrikamız; Silifke’nin ilk mermer fabrikası olarak 2005 yılında Küçük Sanayi Sitesinde faaliyete geçmiş, 2011 yılında Silifke Organize Sanayi Bölgesine taşınmış ve kendi mülkiyetinde faaliyetlerine devam etmektedir.
26.000 m² arazi üzerinde 3000 m² kapalı alanda çalışmalarını sürdüren Şimşek Mermer, işinde deneyimli personelleri ve son sistem makineler ile Silifke‘de çıkarılan mermer çeşitlerini işleyip ihracat yaparak, hem Silifke hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Silifke’nin köklü mermer fabrikalarından olan Şimşek Mermer Fabrikası, kurulduğu yıldan bu yana kalitesini yükseltmiş ve yükseltmeye devam etmektedir.
Her türlü mermer çeşitlerini istenilen ölçü ve ebatlarda işleyen fabrikamızda, müşterilerimizin özel istekleri de yerine getirilmektedir.

224
Tamamlanmış Proje
15
Farklı Ülke
26000
m2 Alan
14
Yıl Tecrübe

Mermer Kalitemiz

Uluslararası yüksek kalite standartlarında, Türkiye’de üretim yapılmaktadır. Şimşek Mermer olarak daima birinci sınıf doğallıktan yanayız.

Ürünler

Müşteri Memnuniyeti

Uzman personelleriyle, projelerinize ve yaşam alanlarınızın görünümüne yakışır işçilikler sunan Şimşek Mermer; müşteri memnuniyeti ve kalite ile kusursuza imza atıyor.

Kalite Politikası

İhracatta Biz

Şimşek Mermer, doğal taşın uluslararası pazarlarda ihracatının ülkemizin ekonomisine yaptığı katkıları göz önüne alarak ve en kaliteli üretimi yaparak sektöründe ihracatın liderlerindendir.

Referanslar

Doğallığın, yaşam mimarınız olmasını tercih ediyorsanız bizimle iletişime geçin.